urolog logo   rejestracja: 68 454 64 45, -46
e-mail:
ul. A. Krzywoń 2, 65-001 Zielona Góra
 
   
 

Specjalistyczne Centrum Medyczne UROLOG
Nasi lekarze:

Apenit-Chmiel Marta - lek. med. w trakcie specjalizacji z radiologii
  Pracownia USG
Baryła Andrzej - spec. dr ginekolog - położnik, ginekolog - onkolog
  Gabinety Prywatne
Bemben Miłosław - spec. neurochirurg i neurotraumatolog
  Jednodniowy Oddział Chirurgii
Błocki Janusz - lek. med. neurolog dziecięcy
  Gabinety Prywatne
Bromber Krzysztof - dr n. med. spec. urolog, chirurg
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii, Jednodniowy Odział Chirurgii, Gabinety Prywatne
Bywalec Jacek - spec. chirurg
  Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Chumiński Godzisław - dr n. med. spec. chirurg, flebolog
  Jednodniowy Odział Chirurgii
Cymba Agnieszka - lek. med. w trakcie specjalizacji z radiologii
  Pracownia USG
Defort Piotr - spec. neurochirurg
  Gabinety Prywatne
Dorocki Piotr - spec. laryngolog
  Jednodniowy Odział Laryngologii
Dunas Ewa - spec. chirurg, onkolog
  Poradnia chirurgiczna, Jednodniowy Odział Chirurgii
Dworak Jacek - spec. urolog
  Jednodniowy Oddział Urologii, Poradnia Urologiczna
Gotlibowski Wojciech - spec. chirurgii i chirurgii naczyniowej
  Poradnia chirurgiczna, Jednodniowy Odział Chirurgii
Górska Lucyna - spec. chirurg dziecięcy
  Pracownia urodynamiczna, Poradnia Urologiczna
Haliński Andrzej - spec. urolog dziecięcy, urolog, chirurg dziecięcy
  Poradnia Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Odział Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Odział Chirurgii, Gabinety Prywatne
Harasymczuk Piotr - lek. med. spec. w ortopedii i traumatologii narządu ruchu
  Gabinety Prywatne
Hnatyszyn Andrzej - dr n. med. spec.gastroenterolog
  Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego, Poradnia gastroenterologiczna
Iciek Witold - spec. laryngolog
  Jednodniowy Odział Laryngologii
Jamont Robert - spec. chirurg plastyczny
  Jednodniowy Odział Chirurgii Plastycznej
Korczak Emil - spec. chirurg dziecięcy
  Pracownia urodynamiczna, Poradnia Urologiczna
Karolewicz Leszek - spec. dr pediatra
  Gabinety Prywatne
Kasprowicz Beata - lek. specjalizujący się w rehabilitacji medycznej
  Gabinety Prywatne
Kosowicz Igor - spec. anestezjolog
  Odziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kościelniak Władysław - spec. anestezjolog
  Odziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kudliński Bartosz - spec. anestezjolog
  Odziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kupis Marek - spec. chirurg, gastroenterolog
  Poradnia chirurgiczna, Jednodniowy Odział Chirurgii
Laskowski Filip - lek radiolog w trakcie specjalizacji z radiologii
  Pracownia USG
Maliszewski Tomasz - spec. urolog, chirurg
  Jednodniowy Oddział Urologii
Maniak Maciej - spec. chirurg
  Poradnia Chirurgiczna
Mazurek Renata - specjalista chorób zakaźnych
  Poradnia Hepatologiczna
Michałowska Dorota - spec. anestezjolog
  Odziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
MIkulski Jacek - spec. chirurgii i chirurgii naczyniowej
  Jednodniowy Odział Chirurgii
Napierała Marcin - lek. med. onkolog, radioterapeuta, spec. onkologii klinicznej
  Gabinety Prywatne
Niedźwiedź Tomasz - spec. chirurg
  Jednodniowy Odział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Nowak Jan - dr n. med. spec. chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy
  Poradnia Urologii Dziecięcej
Ostrowska Małgorzata - spec. dr diabetolog - internista
  Gabinety Prywatne
Pełczyńska Joanna - spec. radiologii i diagnostyki obrazowej
  Pracownia USG
Radecki Edwin - spec. urolog, chirurg
  Poradnia urologiczna i Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii, Gabinety Prywatne
Siemion Leszek - spec. chirurg, onkolog
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Odział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Sikora Łukasz - spec. chirurg
  Poradnia Chirurgiczna
Słopień Radosław - dr hab. - ginekolog-położnik, endokrynolog
  Gabinety Prywatne
Sudnik Wiesława - dr n. med. spec. dermatolog, wenerolog, medycyna estetyczna
  Gabinety Prywatne
Szymczyk Łukasz - lek. med. w trakcie specjalizacji z radiologii
  Pracownia USG
Śmigaj Krzysztof - spec. urolog, chirurg
  Poradnia urologiczna i Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii
Trusz Wojciech - lek. med. ginekolog - położnik
  Gabinety Prywatne
Wakulińska Katarzyna - spec. diabetolog - internista
  Gabinety Prywatne
Wiadomski Krzysztof - spec. urolog, chirurg
  Poradnia urologiczna i Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii
Wieczorek Paweł - lek. med. w trakcie specjalizacji z urologii
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii


 
   
Copyright © UROLOG sp. j. - 2012 design: egeria